Przepis na przepysznego kurczaka w cieście piwnym w sosie miodowym!

Generalnie rzecz ujmując kurczak, którego podasz dzisiaj na obiad, wcale nie musi wyglądać tak jak zawsze. Po prostu zaskocz wszystkich tym, jaka jesteś kreatywna w kuchni i udowodnij, że nawet pospolity kurczak, może stać się arcydziełem. Twoi znajomi na pewno będą zadowoleni, a Ty poczujesz dużą satysfakcję, że udało Ci się zrobić jakieś nowe, ciekawe danie. Poniżej znajdziesz krótki przepis oraz poradnik, dotyczący tego, w jaki sposób należy przygotować kurczaka w cieście piwnym w sosie miodowym. Przeczytaj go koniecznie!!!
 

Składniki niezbędne do przygotowania pysznego i oryginalnego dania, jakim jest kurczak w cieście piwnym w sosie miodowym!!!
Zanim zabierzesz się za przygotowanie dania, jakim jest pyszny kurczak w cieście piwnym w sosie miodowym to musisz zaopatrzyć się w odpowiednie produkty. Przede wszystkim w Twojej kuchni nie może zabraknąć takich składników jak: pierś z kurczaka ­ 400 gramów, Fix Do potraw chińskich Knorr ­ jedno opakowanie oraz ciemne piwo ­ 200 mililitrów. Poza tym koniecznie powinieneś zaopatrzyć się w takie produkty jak: mąka pszenna ­ 70 gramów, mąka ziemniaczana ­ 20 gramów, Przyprawa do pikantnego kurczaka Knorr ­ jedno opakowanie, jedna czerwona papryka, jedna żółta papryka, orzeszki nerkowca ­ 100 gramów,olej rzepakowy ­ 200 mililitrów, dwie, czerwone cebule oraz dwa jajka. Gdy upewnisz się, że masz wszystkie niezbędne składniki pora zabrać się za pysznego kurczaka w cieście piwnym w sosie miodowym!!!
 

Przygotowanie dania, jakim jest pyszny kurczak w cieście piwnym w sosie miodowym!!!
Przede wszystkim najpierw piersi z kurczaka pokrój w dużą kostkę - trzy centymetry na trzy centymetry, przełóż do miseczki, dodaj naturalną przyprawę do kurczaka Knorr i wymieszaj. Następnie tak zamarynowane mięso odstaw na około 10 minut do lodówki. Po tym, gdy to zrobisz to w tym czasie przygotuj ciasto. Najpierw ubij pianę z białek jaj. Natomiast obie mąki wymieszaj, następnie połącz z piwem. Dopiero na końcu dodaj pianę z białek.
Potem na patelni rozgrzej olej i usmaż w nim zanurzone w cieście kawałki kurczaka. Następnie na drugiej patelni podsmaż pokrojone w kostkę (trzy centymetry na trzy centymetry) papryki i cebule, dodaj orzeszki. Gdy to wykonasz to całość zalej Fixem Knorr rozmieszanym w proporcjach podanych na opakowaniu. Potem wszystko razem gotuj przez trzy minuty. Następnie usmażone kawałki kurczaka podawaj na sosie. I gotowe!
Ciesz się niesamowitym smakiem pysznego kurczaka w cieście piwnym w sosie miodowym razem z rodziną i najbliższymi! To jest łatwy i bardzo szybko przepis, który możesz wykorzystać nie tylko na co dzień, jeśli akurat nie masz pomysłu na obiad, ale takim daniem, jakim jest pyszny kurczak w cieście piwnym w sosie miodowym i możesz zabłysnąć również na wielu imprezach, a Twoi znajomi na pewno to docenią! Smacznego!

Zobacz również