Przepraszam na słodko

Są takie momenty, kiedy czujemy, że zawiedliśmy ukochaną osobę i musimy zaakceptować własną porażkę i powiedzieć przepraszam. Słowo to niejednokrotnie wydaje się być najtrudniejszym słowem na świecie. Nikt z nas bowiem nie lubi przyznawać się do popełnionych błędów. Sytuacjom takim zwykle również towarzyszy strach, czy nasze przeprosiny i argumenty, które chcemy wyciągnąć, będą wystarczające, aby przywrócić danej relacji utracony blask. Rozmowy te nie należą do łatwych, zwykle występują w nich silne emocje, które zabierają radość i poczucie szczęścia. Przepraszać można na wiele sposobów. Jeśli chcemy przeprosić kobietę,  obok dobrych argumentów i skruchy w sercu, a także obietnicy, że łzy na jej policzkach pojawiły się po raz ostatni, warto mieć ze sobą czekoladę, która to zadanie z pewnością może nam ułatwić i sprawić, że przeprosiny zostaną przyjęte, a my magicznie uzyskamy szansę na naprawę swoich błędów.

Przepraszanie od strony technicznej

 Przeprosiny to moment, kiedy trzeba przyznać się do popełnionych czynów i okazać skruchę. Sposób, w jaki to robimy powinien być możliwie jak najbardziej piękny i szczery, tak, aby mógł skruszyć serce nawet najbardziej pogniewanej czy zranionej osoby. Dobrze mieć wtedy ze sobą drobny upominek, który będzie miał szansę rozczulić ukochaną osobę. Oryginalnie dobrany prezent może wyrazić więcej, niż jakiekolwiek słowa. Może również pokazać, że żałujemy i jest nam przykro, że wydarzyło się tak, a nie inaczej, co w konsekwencji doprowadziło do tej smutnej sytuacji. Czekolada w kształcie serca poruszy niemal każdą kobietę.

Kobiety bowiem uwielbiają czekoladę, gdyż od strony psychologicznej, wiąże się ona w ich mózgach z poczuciem bezpieczeństwa i radości. Powszechnie wiadomo również, że jedząc czekoladę nasz mózg zaczyna produkować endorfiny, które poprawiają nasze samopoczucie i zdobią twarze uśmiechem. Można również wybrać spersonalizowane bombonierki, które na etykiecie zawierać będą słowa, które ciężko nam wypowiedzieć i które chcemy skierować do przepraszanej osoby. Zastosowanie tych elementów sprawia, że szansa na to, że nasze złe występki zostaną wybaczone i zapomniane, wzrasta. Nie znajdziemy ich jednak w pierwszym lepszym sklepie, dlatego warto pojechać do Galerii Bronowice - centrum handlowego. Znajdziemy tam wiele sklepów, a w nich na prawdę bogatą ofertę bombonierek i innych słodyczy.

 

 

Zobacz również